Bags of Fun Ltd. | 188-200 Ashby Road | Coalville | Leicester | LE67 3LB
+44 798 5533 138
mark@travelgnu.com

Berrak

Where would you like to Gnu?

Selam Benim adım Berrak!
Seyahat etmekten hoşlanıyorum ve bazen havada çok fazla zaman harcıyorum düşünüyorum. Türkiye ve İngiltere arasında vakit geçiriyorum. Son birkaç aydır Maldivler ve USA’ye gittim.
Önümüzdeki birkaç ay boyunca sana ilham vermek için yeni yerler göstereceğim, gördüğün şeyleri beğen isterseniz, yapmanız gereken tek şey sarı kutunuzdaki otel odasında kitap yapmaktır ve sizi dünyaya götürürüz.
Bu arada ben Avrupa, Türkiye ve İngiltere için Visa başvurularında uzmanım. Bu nedenle, yardıma ihtiyacınız varsa, http://www.berkanvize.com adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.


I love to travel and some times I think I spend too much time in the air. I spend most of my time between Turkey and the UK. In the last few months I have been to the Maldives and USA.

Over the next few months I will be showing you new places to give you inspiration, if you like what you see all you need to do is book your hotel room in my yellow Booking.com box and we will take you around the world.

By the way I am an expert in Visa applications for Europe, Turkey and the UK. So if you need help you can contact me at berkanvize.com.Booking.com

Show Buttons
Hide Buttons